Výlet do Velhartic a na Svatobor

09.09.2018

Jak jste si určitě všichni všimli, v sobotu 8. září 2018 se uskutečnil náš další, již třetí, společný výlet na Šumavu s Fotíme Šumavu a Lukášem Procházkou!💚

Tentokrát nás za dobrodružstvím Pošumaví vyrazilo 29 a došli jsme z Velhartic až na Svatobor. 💪 Vyráželi jsme tedy vlastně ze Sušice a zase se tam, po nějakých 20 kilometrech, příjemně unaveni vrátili.

Kromě krásných výhledů, spousty fotek a zajímavého povídání jsme se také pustili do ÚKLIDU ŠUMAVY! Bohužel všichni návštěvníci Šumavy nejsou takoví, jací by měli být a v okolí některých cest, zejména některých odpočívadel, jsme našli dost odpadků.😢 Každý z nás si s sebou vzal pytel, který bohužel nebylo nijak těžké naplnit. Moc nás těšilo, jak se do úklidu všichni vložili!🙏 Nezvládli jsme uklidit celou Šumavu, ale okolní přírodu udělali zase o něco krásnější.

Všichni se shodli, že úpatí naší Šumavy je opravdu malebné a nabízí kromě dalekých výhledů i překrásná zákoutí se zajímavou historií, pěkné turistické trasy a nabídka gastronomie je na úrovni. Místy až na vysoké úrovni. :-)


Takže až budete zase přijíždět na Šumavu, zastavte se...

Mockrát všem děkujeme za účast, užili jsme si s vámi parádní den!💚

Sledujte nás na Facebooku a Instagramu pro další výlety nebo si objednejte svého průvodce, který vás provede trasou šitou vám na míru...


#visitsumava #spolecnenasumave #pristepojdtesnami


Petr, Anna+Martin a Lukáš