Na Březník za Karlem Klostermannem

25.06.2018
V sobotu 23.6.2018 jsme spolu s Lukášem Procházkou a spolkem Fotíme Šumavu uspořádali společný výlet našich fanoušků, instagrammerů a milovníků Šumavy.


Naplánovali jsme klasický okruh z Modravy na Březník a zpět přes Cikánskou Slať. Na Březníku jsme dali oběd a pozastavili jsme se u expozice Karla Klostermanna, což bylo i tématem našeho výletu. Jak již všichni dobře víte, na toto téma běží projekt k výstavbě fotolaviček na Šumavě.


Se spoustou skvělých lidí jsme se rychle začali kamarádit, rozdali jsme placky, zasoutěžili jsme o knihu a vydali jsme se na druhé místo pro focení a zastavení se v šumavském klidu a ráji - a to na Rechle. Zde padlo pár příjemných kapek deště a s úsměvem na tvářích jsme se přemístili na Rabí, kde jsme ukázali zájemcům pohled na jezírko v lomu a také pro mnohé neznámou vyhlídku na hrad Rabí.


Bylo to skvělý a po všech kladných ohlasech už teď víme, že v červenci 2018 připravíme další den, ve kterém se společně sejdeme a poznáme další místa!


Připravíme pro vás zase soutěž a opět se dozvíte nějaké zajímovasti k místům, kterými budeme procházet.


Díky všem za účast přátelé ♥

#170letKK


Foto: archiv a Anna a Martin Fotíme ŠumavuNáš tip: Pokud máte zájem, můžete si objednat i vlastního průvodce Šumavou ZDE.